Városlista
2026. február 2, hétfő - Karolina

Hírek

2015. Július 18. 05:00, szombat | Belföld
Forrás: MTI

65 éves drogdílert fogtak a rendőrök

65 éves drogdílert fogtak a rendőrök

Elfogtak egy 65 éves drogdílert Mátraverebélyben, és büntetőeljárást indítottak két másik férfi ellen is, akiknek ő adott el kábítószert - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense pénteken az MTI-vel.

Nágel Tamás elmondta: a bátonyterenyei kapitányság járőrei még március elsején ellenőriztek Mátraverebélyben egy 24 éves karancssági férfit, akinél alufóliába csomagolt növényi törmeléket, továbbá nejlontasakba csomagolt fehér port találtak.

Két héttel később egy 21 éves gyöngyöspatai férfinél foglaltak le növényi törmeléket a faluban, a szakértői vélemény szerint a növényi törmelék és a kristályos por is kábítószernek minősül - tette hozzá.

A nyomozás során jutottak el a 65 éves gyanúsítotthoz, akit csütörtökön fogtak el. Lakásán a rendőrök kábítószer adagonkénti csomagolásához szükséges tárgyakat foglaltak le.

Nágel Tamás közölte: a rendőrség kábítószer-kereskedelem bűntette miatt folytat eljárást a 65 éves férfi, kábítószer birtoklása miatt a 21 éves és a 24 éves férfi ellen.

A mátraverebélyi férfit őrizetbe vették, és indítványozták előzetes letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld

Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk

Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.

2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld

Csézy is csatlakozott a Tiszához

Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.

2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld

Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket

- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.

2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: a magyar kormány elfogadhatatlannak tartja a kollektív bűnösség elvét

Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.