Hírek
2018. Február 24. 17:01, szombat |
Belföld
Forrás: mti
A Dal 2018 - Freinreisz: idén sokkal több jó dal volt

Frenreisz Károly, A Dal 2018 című műsor egyik zsűritagja, zeneszerző szombaton az M1 aktuális csatornán azt mondta, sokkal több jó dal volt az idei versenyben, mint korábban, ezért nehezebb dönteni róluk.
Bár a végső döntést a közönség hozza meg, a zsűri törekszik olyan ajánlásokat tenni, hogy a legjobb dalok közül választhassanak a nézők - tette hozzá.
Szombat este fél kilenctől lesz A Dal 2018 című műsor döntője a Duna Televízióban és a Duna World csatornán.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 10. 11:00, csütörtök | Belföld
Kékszalag – Elrajtolt a tókerülő verseny mezőnye Balatonfüredről
Elrajtolt az 57. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj mezőnye Balatonfüredről csütörtökön 9 órakor.
2025. Július 10. 09:48, csütörtök | Belföld
OKF: folyamatos a viharkárok felszámolása
A szakemberek folyamatosan dolgoznak a viharkárok felszámolásán; csütörtök reggelig 10 897 káreseményről érkezett bejelentés az ország területéről
2025. Július 10. 07:25, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat
A Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat - mondta Orbán Viktor a Patrióta YouTube-csatornáján szerdán megjelent interjúban.
2025. Július 09. 20:37, szerda | Belföld
Nyitrai Zsolt és Kósa Ádám: a nyugdíjszerű ellátásban részesülők is megkapnák az élelmiszerutalványt
A nyugdíjas-élelmiszerutalványt nemcsak a nyugdíjasok, hanem a más, nyugdíjszerű ellátásban részesülők, így a fogyatékossággal élők is megkapnák