Hírek
2013. Február 19. 12:52, kedd |
Belföld
Forrás: InfoVáros
A Győri Filharmonikus Zenekar és Bobby McFerrin közös koncertje Győrben

Közeleg az év kiemelkedő zenei eseménye! Március 16-án egy világviszonylatban is egyedülálló koncertet rendez a Győri Filharmonikus Zenekar az amerikai énekes zseni, Bobby McFerrin fellépésével.
Bobby McFerrin koncert Győrben, március 16-án. |
A koncertjein többnyire egyedül áll a közönség elé, most azonban a győri zenekar közreműködésével lép színpadra a Városi Egyetemi Csarnokban. A fantasztikus énekesi bravúrokkal ismertté vált zenész ezúttal is megcsillogtatja négy oktávnyi hangterjedelmét, multifonikus éneklését, a névjegyévé vált a capella stílusban. Emellett természetesen sok-sok meglepetést is ígér győri fellépése, melyek közül csak az egyik, hogy karmesterként is bemutatkozik az improvizáció királya. Bobby McFerrin egyébként korábban már vezényelte a San Fransiscói Szimfonikusokat, a New York-i Filharmonikusokat és a Londoni Filharmonikusokat is.

A Győri Filharmonikus Zenekar és Bobby McFerrin közös koncertje Győrben, március 16-án. |
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 24. 07:33, szombat | Belföld
HM: látványos bemutatók és szórakoztató programok lesznek a Városligetben a hétvégén
Különleges programokkal várják most hétvégén a Városligetben mindazokat, akik testközelből szeretnének megismerkedni a honvédelemmel; a honvédelem napja és a gyermeknap programjai minden korosztály számára felejthetetlen élményt ígérn
2025. Május 24. 07:30, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: az idei év végére elkészül a Budapest-Belgrád vasútvonal modernizálása
Az idei év végére elkészül a Budapestet Belgráddal összekötő vasútvonal modernizálása, a két ország fővárosa így gyakorlatilag karnyújtásra kerül egymástól
2025. Május 23. 07:31, péntek | Belföld
NGM: a kormány elkötelezett a gazdaság fejlődésének biztosítása és a gyorsforgalmi úthálózat fejlesztése mellett
Magyarország történetének legjelentősebb autópálya-fejlesztése indul el 2025. szeptember 1-jén, amelynek keretében teljeskörűen megújul az M1-es autópálya.
2025. Május 23. 07:28, péntek | Belföld
Varga Mihály: a fenntartható gazdasági növekedéshez stabil pénzügyi rendszer kell
A magyar gazdaság évtizedes teljesítményében a német cégeknek is kiemelt szerepe van, ezért kulcsfontosságú, hogy a vámháború okozta változékony piaci helyzetben a német gazdaság ismét erőre kapjon