Városlista
2025. július 9, szerda - Lukrécia

Hírek

2024. December 19. 08:04, csütörtök | Belföld
Forrás: MTI

A MOHU megnövelt kapacitással dolgozik a karácsonyi időszakban

A MOHU megnövelt kapacitással dolgozik a karácsonyi időszakban

A MOHU a karácsonyi időszakban megnövelt kapacitással dolgozik a zökkenőmentes visszaváltás érdekében - közölte a vállalat szerdán az MTI-vel.

A várható forgalomnövekedés miatt a társaság 2024. december 15. és 2025. január 12. között megnövelt nyitvatartással várja telephelyein és válogatóiban az üzletekből érkező, visszaváltott palackokat szállító teherautókat országszerte. Ezzel is segíti a folyamatos és zavartalan visszaváltást a REpontokon - tájékoztatott a cég közleményében.

A MOHU készletfelméréseket végez az üzletekben található zsákok és plombák mennyiségéről, és több üvegtárolót biztosít a boltok számára. December 24-én délelőtt pedig a MOHU teherautói több mint 200 üzletet látogatnak meg, hogy begyűjtsék a visszaváltott italos palackokat és dobozokat - ismertették.

Az ünnepek alatt is folyamatos az elszállítás, a visszaváltás zavartalan működése a boltok fokozott készültségét is igényli - jelezte közleményében a MOHU.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 08. 16:39, kedd | Belföld

NGM: júniusban ismét többlettel zárt a költségvetés, a kormány változatlanul elkötelezett a költségvetési stabilitás megőrzése é

Magyarország pénzügyei rendezettek, a szigorú költségvetési fegyelem fenntartása változatlanul a kormány kiemelt prioritása

2025. Július 08. 12:44, kedd | Belföld

E.ON: több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás

Több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás a hétfő délutáni vihar után az E.ON Hungária Csoport működési területén – közölte a cég kedden az MTI-vel.

2025. Július 08. 10:39, kedd | Belföld

Vihar - OKF: csaknem háromezer viharkárt számoltak fel a katasztrófavédelem tűzoltóegységei

A kedd hajnali órákig 2932 viharkárt számoltak fel a katasztrófavédelem tűzoltóegységei, valamint az önkormányzati és az önkéntes tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.

2025. Július 07. 16:00, hétfő | Belföld

NAV: július 5-től változik néhány adószabály

Július 5-től változik az alkalmazottjukat be nem jelentők és a hiánypótlási felhívást semmibe vevő cégekre vonatkozó néhány adószabály - tudatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szombaton az MTI-vel.