Városlista
2025. július 10, csütörtök - Amália

Hírek

2018. November 09. 07:42, péntek | Belföld
Forrás: mti/fotók: police.hu

Alvázba rejtett 13 kiló marihuánát

Alvázba rejtett 13 kiló marihuánát

Tizenhárom kiló marihuánát találtak a pénzügyőrök egy német autóban elrejtve Röszkén - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénteken az MTI-t.

Némedi-Varga Éva, a NAV Csongrád Megyei Adó- és Vámigazgatóság sajtóreferense közölte, a belépésre jelentkező koszovói férfi járművét ellenőrző pénzügyőröknek az autó rögzítő csavarjain szerelés nyomai tűntek föl, ezért a kocsit tételes vizsgálatra félreállították.

Az átvizsgálás során a bal és jobb küszöböt fedő gyári lemez alól, a hátsó lökhárítóból, valamint az alvázon házilag kialakított rejtekhelyről 23 csomag, több mint 13 kilogramm növényi törmelék - a gyorsteszt szerint marihuána - került elő - tudatta az alezredes.

A pénzügyőrök a mintegy 27 millió forint fekete piaci értékű kábítószergyanús anyagot, valamint a sofőrt átadták a rendőrségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 10. 07:25, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat

A Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat - mondta Orbán Viktor a Patrióta YouTube-csatornáján szerdán megjelent interjúban.

2025. Július 09. 20:37, szerda | Belföld

Nyitrai Zsolt és Kósa Ádám: a nyugdíjszerű ellátásban részesülők is megkapnák az élelmiszerutalványt

A nyugdíjas-élelmiszerutalványt nemcsak a nyugdíjasok, hanem a más, nyugdíjszerű ellátásban részesülők, így a fogyatékossággal élők is megkapnák

2025. Július 09. 12:18, szerda | Belföld

Hubai Imre: az éves öntözési igény többletvíz formájában be van tárazva a tájban

A Vizet a tájba program révén jelenleg 178 millió köbméter többletvíz áll rendelkezésre öntözésre, ami nagyjából megfelel Magyarország éves öntözési vízigényének

2025. Július 09. 07:13, szerda | Belföld

Nagy Bálint: újranyithat a Hévízi Tófürdő fürdőháza, készül a létesítmény hosszú távú fejlesztési koncepciója

A kormány 381 millió forint támogatást biztosít a Hévízi Tófürdő nemrég bezárt, tavi fürdőépületének rövidtávú helyreállítására