Városlista
2025. július 10, csütörtök - Amália

Hírek

2021. Február 22. 08:07, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Az immunrendszer erősítését célzó kampányt indít a vöröskereszt és a dietetikusok szövetsége

Az immunrendszer erősítését célzó kampányt indít a vöröskereszt és a dietetikusok szövetsége

Az immunrendszer erősítését célzó figyelemfelhívó kampányt indít a Magyar Vöröskereszt és a Magyar Dietetikusok Országos Szövetsége - mondta a szövetség főtitkára vasárnap az M1 csatornán.

Erdélyi Alíz közlése szerint a kampány a koronavírusos megbetegedés megelőzése érdekében indított vöröskeresztes felvilágosító program része.

Hangsúlyozta, hogy az immunrendszer erősítésében jelentős szerepe van az egészséges táplálkozásnak. A hiteles tájékoztatás érdekében a vöröskereszt a szövetséggel együttműködésben hat fő üzenetet fogalmazott meg. Ajánlásaik a szezonalitást és a hazai alapanyagokat helyezik előtérbe, továbbá felhívják a figyelmet a változatos táplálkozás fontosságára.

Az ajánlások és az ahhoz tartozó infografikák a vöröskereszt oldalán, illetve a www.okostanyer.hu oldalon is elérhetők - tudatta a szövetség főtitkára.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 10. 11:00, csütörtök | Belföld

Kékszalag – Elrajtolt a tókerülő verseny mezőnye Balatonfüredről

Elrajtolt az 57. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj mezőnye Balatonfüredről csütörtökön 9 órakor.

2025. Július 10. 09:48, csütörtök | Belföld

OKF: folyamatos a viharkárok felszámolása

A szakemberek folyamatosan dolgoznak a viharkárok felszámolásán; csütörtök reggelig 10 897 káreseményről érkezett bejelentés az ország területéről

2025. Július 10. 07:25, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat

A Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat - mondta Orbán Viktor a Patrióta YouTube-csatornáján szerdán megjelent interjúban.

2025. Július 09. 20:37, szerda | Belföld

Nyitrai Zsolt és Kósa Ádám: a nyugdíjszerű ellátásban részesülők is megkapnák az élelmiszerutalványt

A nyugdíjas-élelmiszerutalványt nemcsak a nyugdíjasok, hanem a más, nyugdíjszerű ellátásban részesülők, így a fogyatékossággal élők is megkapnák