Városlista
2025. április 17, csütörtök - Rudolf

Hírek

2014. Január 08. 12:51, szerda | Belföld
Forrás: MTI

Baleset miatt lezárták az M6-ost Paksnál

Baleset miatt lezárták az M6-ost Paksnál

Baleset miatt lezárták az M6-os autópálya Pécs felé vezető oldalát Paksnál, a forgalmat a 6-os főútra terelik - közölte a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.

Huszti Gábor elmondta: a pálya Paks-déli lehajtójának közelében egy személygépkocsi szalagkorlátnak ütközött, az autó darabjai átrepültek a bal oldali, Budapest felé haladó sávokba. A roncsdarabokra két személygépkocsi is ráhajtott.
Az érintett, főváros felé tartó szakaszon a helyszínelés ideje alatt a leálló sávban haladhat a forgalom.
A balesetben senki nem sérült meg, az útlezárás várhatóan délután egy órakor szűnik meg - mondta a sajtóreferens.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld

Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport

A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.

2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld

Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség

Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok