Városlista
2025. július 10, csütörtök - Amália

Hírek

2017. November 11. 12:02, szombat | Belföld
Forrás: mti

Beismerte tettét a sarkadkeresztúri asszonyt meggyilkoló nő

Beismerte tettét a sarkadkeresztúri asszonyt meggyilkoló nő

Beismerő vallomást tett az a 35 éves tiszakécskei nő, aki meggyilkolta idős, Sarkadkeresztúron élő rokonát - tájékoztatta péntek este a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.

Vargáné Szombati Andrea elmondta, az elkövetőt bűnügyi őrizetbe vették.

A 81 éves sarkadkeresztúri asszony eltűnéséről pénteken kora délután tett bejelentést egyik hozzátartozója. A rendőrség elkezdte keresni az asszonyt, akinek a holttestét az udvaron elrejtve találták meg. Meghallgatták a bejelentőt, valamint az eltűnt nő rokonait.

Az egyik rokon, egy 35 éves tiszakécskei nő elszámoltatásakor ellentmondásokba keveredett, ezért a rendőrök a helyszínen elfogták és előállították, később beismerő vallomást tett.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 10. 11:00, csütörtök | Belföld

Kékszalag – Elrajtolt a tókerülő verseny mezőnye Balatonfüredről

Elrajtolt az 57. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj mezőnye Balatonfüredről csütörtökön 9 órakor.

2025. Július 10. 09:48, csütörtök | Belföld

OKF: folyamatos a viharkárok felszámolása

A szakemberek folyamatosan dolgoznak a viharkárok felszámolásán; csütörtök reggelig 10 897 káreseményről érkezett bejelentés az ország területéről

2025. Július 10. 07:25, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat

A Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat - mondta Orbán Viktor a Patrióta YouTube-csatornáján szerdán megjelent interjúban.

2025. Július 09. 20:37, szerda | Belföld

Nyitrai Zsolt és Kósa Ádám: a nyugdíjszerű ellátásban részesülők is megkapnák az élelmiszerutalványt

A nyugdíjas-élelmiszerutalványt nemcsak a nyugdíjasok, hanem a más, nyugdíjszerű ellátásban részesülők, így a fogyatékossággal élők is megkapnák