Hírek
2017. Június 18. 19:51, vasárnap |
Sport
Forrás: mti
Brit és német siker a DTM mogyoródi versenyén

Paul Di Resta, illetve René Rast sikerét hozta a német túraautó-bajnokság (DTM) mogyoródi versenyhétvégéje.
A Mercedes brit versenyzője egy másik korábbi Forma-1-es pilótát, Timo Glockot, valamint a szintén BMW-s Bruno Spenglert megelőzve győzött a szombati első futamon.
Vasárnap az Audival száguldó német René Rast bizonyult leggyorsabbnak a második versenyen. A dobogóra svéd márkatársa, Mattias Ekström, illetve a belga Maxime Martin (BMW) állhatott még fel.
DTM, Hungaroring (a sorozat honlapja szerint):
szombat, 1. futam (34 kör):
--------------------------
1. Paul Di Resta (brit, Mercedes) 57:52.984 perc
2. Timo Glock (német, BMW) 57:54.377
3. Bruno Spengler (kanadai, BMW) 57:57.582
vasárnap, 2. futam (35 kör):
---------------------------
1. René Rast (német, Audi) 58:01.592 perc
2. Mattias Ekström (svéd, Audi) 58:02.633
3. Maxime Martin (belga, BMW) 58:03.098
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 23. 07:35, péntek | Sport
Premier League - Kerkez Milos a szezon álomcsapatában
Kerkez Milos, a Bournemouth magyar válogatott védője bekerült az angol labdarúgó-bajnokság hivatalos honlapjának álomcsapatába.
2025. Május 23. 07:34, péntek | Sport
Ismét felveheti a Videoton nevet a székesfehérvári labdarúgócsapat
A Videoton Holding Zrt. hozzájárult ahhoz, hogy a székesfehérvári labdarúgócsapat ismét a Videoton nevet használja.
2025. Május 21. 07:31, szerda | Sport
Magyar labdarúgó-válogatott - Csongvai és Vitális a keretben
Az egyformán újonc Csongvai Áron és Vitális Milán is bekerült a magyar labdarúgó-válogatott keretébe, amely a júniusi barátságos mérkőzésekre készül.
2025. Május 20. 07:23, kedd | Sport
Genfi tenisztorna - Fucsovics készülhet Djokovic ellen
A 2018-as bajnok Fucsovics Márton bejutott a második fordulóba a Genfben zajló, 596 ezer euró összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.