Hírek
2014. December 11. 09:24, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Csuklós busz és kisteherautó karambolozott Mályinál, lezárták a 3-as utat

Csuklós autóbusz és kisteherautó ütközött össze a 3-as úton, a Borsod megyei Mályi belterületén. A kisteherautó vezetője meghalt, a buszon utazók közül többen megsérültek.
Hudák Andrea, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője korábban azt közölte, hogy a kisteherautóba beszorult a sérült, és feszítő-vágó berendezéssel dolgoztak a helyszínen a tűzoltók.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a főút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták.
Szabó-Berdár Csilla, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI kérdésére azt mondta: a kisteherautó vezetője időközben belehalt sérüléseibe, a buszon pedig az eddigi adatok szerint négyen sérültek meg könnyebben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt
Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára
2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld
OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament
A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.
2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!
A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.
2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld
Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja