Városlista
2025. július 10, csütörtök - Amália

Hírek

2020. Május 03. 09:57, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok - illusztráció: police.hu

Fényképezni akart a hídról – a vízirendészek mentették ki a Dunából

Fényképezni akart a hídról – a vízirendészek mentették ki a Dunából

A 18 éves fiú megcsúszott a híd korlátján és a vízbe esett.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2020. május 2-án 19 óra 3 perckor érkezett bejelentés, hogy Budapesten, a Rákóczi hídról egy fiú a folyóba esett - közölte a rendőrség.

A motorcsónakkal egy percen belül odaérkező járőrök a fiút a hajóba emelték és a kikötőben átadták a mentőszolgálat munkatársainak. A fiú a rendőröknek elmondta, hogy fényképezni akart, ezért felmászott a híd korlátjára, de megcsúszott és a vízbe esett.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 10. 09:48, csütörtök | Belföld

OKF: folyamatos a viharkárok felszámolása

A szakemberek folyamatosan dolgoznak a viharkárok felszámolásán; csütörtök reggelig 10 897 káreseményről érkezett bejelentés az ország területéről

2025. Július 10. 07:25, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat

A Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat - mondta Orbán Viktor a Patrióta YouTube-csatornáján szerdán megjelent interjúban.

2025. Július 09. 20:37, szerda | Belföld

Nyitrai Zsolt és Kósa Ádám: a nyugdíjszerű ellátásban részesülők is megkapnák az élelmiszerutalványt

A nyugdíjas-élelmiszerutalványt nemcsak a nyugdíjasok, hanem a más, nyugdíjszerű ellátásban részesülők, így a fogyatékossággal élők is megkapnák

2025. Július 09. 12:18, szerda | Belföld

Hubai Imre: az éves öntözési igény többletvíz formájában be van tárazva a tájban

A Vizet a tájba program révén jelenleg 178 millió köbméter többletvíz áll rendelkezésre öntözésre, ami nagyjából megfelel Magyarország éves öntözési vízigényének