Hírek
2024. Június 13. 09:09, csütörtök |
Sport
Forrás: MTI
Gennaro Gattuso lett a Hajduk Split vezetőedzője

A játékosként világbajnok olasz Gennaro Gattuso lett a horvát Hajduk Split labdarúgócsapatának vezetőedzője.
A klub honlapja szerint a 46 éves Gattuso szerződése két idényre szól.
Játékosként a vb-cím mellett kétszeres Bajnokok Ligája-győztesnek és kétszeres olasz bajnoknak mondhatja magát, ráadásul az európai és az olasz szuperkupát, valamint a klubvilágbajnokságot is megnyerte.
A 2013-as visszavonulása óta edzőként dolgozik, és a Hajduk a tizedik csapat, amelyet irányít. Legnagyobb sikere a Napolival elért 2020-as Olasz Kupa-győzelem.
Január óta Kleinheisler László is a Hajduk Split együttesét erősítette, de a kölcsönszerződése csak nyárig szólt, ezért a németországi Európa-bajnokság után - jelen állás szerint - visszatér a görög Panathinaikoszhoz.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 31. 07:45, csütörtök | Sport
Magyar Nagydíj - Jubileumi futam a megújult létesítményben
2025. Július 31. 07:43, csütörtök | Sport
BL-selejtező - Kettős sikerrel ment tovább a Ferencváros, biztos az őszi folytatás
2025. Július 30. 07:36, szerda | Sport
BL-selejtező - Robbie Keane: meg akarjuk nyerni a szerdai visszavágót
2025. Július 30. 07:34, szerda | Sport
Ír-magyar - Jövő pénteken indul a jegyértékesítés az első vb-selejtezőre
Jövő pénteken indul a jegyértékesítés a szeptember 6-i, dublini Írország-Magyarország labdarúgó világbajnoki selejtezőmérkőzésre.