Hírek

2011. November 19. 07:22, szombat | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Győztek a kézis lányok

A magyar női kézilabda-válogatott két góllal nyert a házigazda román csapat ellen a szörényvári Kárpát Kupa pénteki, első fordulójában.

A hazaiak kezdték jobban a mérkőzést, az első félidőben rendre több, olykor négy góllal is vezettek. Görbicz Anitáék támadásban állták a versenyt a románokkal, védekezésben azonban nem, amit jól érzékeltetett, hogy harminc perc alatt húsz alkalommal is bevették a magyar kaput a vendéglátók.

A második félidőben fordult a kocka: a remekül irányító – a meccs hajrájában megsérült és vissza már nem térő –, összesen kilenc gólig jutott Görbicz, valamint az ellenállhatatlanul játszó, 15-ször (!) eredményes Tomori Zsuzsanna révén előbb beérte a román együttest a védekezésben is alaposan feljavult magyar gárda (27-27), majd a vezetést is átvette (27-28), a végén pedig kétgólosra növelve előnyét megérdemelten győzött 35-33-ra.

Osztrák Nagydíj - Verstappen és Norris ütközése után Russell nyert

George Russell, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Osztrák Nagydíj vasárnapi futamát.

2024. Július 01. 07:30, hétfő | Sport

Bellingham megmentette, Kane továbbfejelte az angolokat

Az angol labdarúgó-válogatott hosszabbítás után 2-1-re legyőzte a szlovák csapatot a németországi Európa-bajnokság vasárnapi nyolcaddöntőjében.

2024. Július 01. 07:29, hétfő | Sport

Hátrányba került, végül gálázva jutott nyolc közé a spanyol csapat

A spanyol labdarúgó-válogatott hátrányból fordítva 4-1-re legyőzte Georgia együttesét a németországi Európa-bajnokság vasárnapi nyolcaddöntőjében.

2024. Június 30. 08:33, vasárnap | Sport

Kikapott Svájctól és kiesett a címvédő olasz válogatott

A címvédő olasz válogatott 2-0-s vereséget szenvedett a magyarok csoportjából továbbjutott Svájctól a németországi labdarúgó Európa-bajnokság szombati nyolcaddöntőjében, ezzel búcsúzott a további küzdelemtől.