Hírek
2018. Április 13. 07:24, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Halálos gázolás miatt késnek a vonatok a Budapest-Vác-Szob vonalon

Halálos gázolás történt a Budapest-Vác-Szob vonalon, emiatt 15-20 perces késésre kell számítani - közölte a Mávinform pénteken reggel az MTI-vel.
A vasúttársaság közleménye szerint Verőce és Vác között a Szobról Budapestre tartó személyvonat elgázolt egy embert.
A vonat utasait a katasztrófavédelem munkatársai szállítják át a helyszínen megálló másik személyvonatba. A hatósági intézkedések ideje alatt azon a szakaszon a vonatok csak egy vágányon közlekedhetnek, váltakozó irányban. Így a menetidő 15-20 perccel hosszabb a Budapest-Vác-Szob vonalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.
2025. Augusztus 25. 07:48, hétfő | Belföld
A hét elején melegedés kezdődik és visszatér a kánikula
A hét elején melegedés kezdődik és csütörtökre visszatér a kánikula: mindenhol 30 Celsius-fok felett alakulnak a csúcshőmérsékletek, csapadék nem várható.
2025. Augusztus 25. 07:47, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország határozottan visszautasítja az ukrán elnök fenyegetőzését
A magyar kormány határozottan visszautasítja Volodimir Zelenszkij ukrán elnök fenyegetőzését, és arra szólítja fel a szomszédos országot, hogy hagyjon fel hazánk energiabiztonságának kockáztatásával
2025. Augusztus 24. 10:02, vasárnap | Belföld
Ingyenes koncertsorozattal ünnepli a Hatoslottó megújulását a Szerencsejáték Zrt.
Több mint 80 állomásos ingyenes koncertsorozatot szervez országszerte a Szerencsejáték Zrt. 2025 szeptemberétől a Hatoslottó megújulásának apropóján - tájékoztatta a nemzeti lottótársaság pénteken az MTI-t.