Városlista
2025. július 10, csütörtök - Amália

Hírek

2012. Május 29. 07:03, kedd | Belföld
Forrás: mno.hu / Hír TV

Három hónapba telhet egy jogosítvány-hosszabbítás

Három hónapba telhet egy jogosítvány-hosszabbítás

Akár három hónapba is telhet egy jogosítvány-hosszabbítás júliustól. A háziorvosok ugyanis a munkalassítástól sem riadnak vissza, ha a kormány nem rendezi a fizetéseket.

Az orvosi érdekvédelmi szervezetek a fekvőbeteg-ellátásban dolgozókhoz hasonló béremelést szeretnének, ezért május elején kezdték meg a tárgyalásokat az egészségügyi államtitkárral. A háziorvosok szerint legalább harminc százalékkal kellene megemelni a kártyapénzt, hogy megakadályozzák a szakemberhiányt. A szervezet honlapján az orvosokat arról kérdezték, hogy támogatnának-e egy úgynevezett munkalassítást. 47 százalékuk igennel válaszolt.

HírTV / mno

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 10. 11:00, csütörtök | Belföld

Kékszalag – Elrajtolt a tókerülő verseny mezőnye Balatonfüredről

Elrajtolt az 57. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj mezőnye Balatonfüredről csütörtökön 9 órakor.

2025. Július 10. 09:48, csütörtök | Belföld

OKF: folyamatos a viharkárok felszámolása

A szakemberek folyamatosan dolgoznak a viharkárok felszámolásán; csütörtök reggelig 10 897 káreseményről érkezett bejelentés az ország területéről

2025. Július 10. 07:25, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat

A Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat - mondta Orbán Viktor a Patrióta YouTube-csatornáján szerdán megjelent interjúban.

2025. Július 09. 20:37, szerda | Belföld

Nyitrai Zsolt és Kósa Ádám: a nyugdíjszerű ellátásban részesülők is megkapnák az élelmiszerutalványt

A nyugdíjas-élelmiszerutalványt nemcsak a nyugdíjasok, hanem a más, nyugdíjszerű ellátásban részesülők, így a fogyatékossággal élők is megkapnák