Hírek
2024. Április 05. 09:12, péntek |
Belföld
Forrás: Hajósi Miklós
II. Szirmabesenyői Oldtimer Kiállítás és Szépségverseny ,…ahol a nagy öregek találkoznak!
Ahogy 2023-ban az utolsó autó is elhagyta a szirmabesenyői Szirmay-Kastély udvarát, mi azonnal elültettük a folytatás magvait, hogy újra és újra átélhessük a múltat idéző gépcsodák parádéját!
Örömmel jelentjük be tehát a II. Szirmabesenyői Oldtimer Kiállítás és Szépségversenyt és az esemény 2024. május 25-ei dátumát, illetve azt, hogy a nosztalgia palettáján új színekkel és meglepetésekkel készülünk a régi járművek szerelmeseinek.

Elsősorban olyan veterán gépjárművek nevezését várjuk, melyeket 1985.01.01. előtt gyártottak. Természetesen ettől eltérő oldtimer korban lévő járművekkel is van lehetőség a nevezésre (max.:1993), ám ezekben az esetekben a járműtípusra és annak egyedi vagy különleges jellemzőire tekintettel szakmai elbírálás szükséges. Eredményéről minden jelentkezőnek tájékoztatást küldünk a jelentkezéskor megadott e-mail címre.

Amennyiben nincs ilyen autó csupán annyi teendőd van, hogy gyere el a szépségversenyre, élvezd a vendégszeretetünket és érezd jól magad! Na meg persze újságold el ezt a terved mindenkinek!
A RENDEZVÉNYEN VALÓ RÉSZVÉTEL NÉZŐKÉNT ÉS KIÁLLÍTÓKÉNT DÍJMENTES!
Jelentkezés/nevezés:
https://szirmabesenyo.hu/form/oldtimer-kiallitas-2024
Fotók: Lengyel Roland
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik
Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson
2026. Február 11. 10:00, szerda | Belföld
Joó István: a hatósági ellenőrzési rendszer működik, a gödi gyár soha senkit sem mérgezett meg
2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld
Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba
Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.
