Hírek
2018. November 05. 07:28, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kérdésekkel ér véget az Országgyűlés kéthetes ülése

A parlament aktuális ülésének utolsó napja délelőtt 11 órakor napirend előtti kérdésekkel kezdődik, amit a kérdések másfél, az azonnali kérdések pedig egy órában követnek.
A Ház előző héten három napot ülésezett. A képviselők hétfőn felfüggesztették a fideszes Simonka György mentelmi jogát egy közvádas ügyhöz kapcsolódóan, kedden döntöttek a honvédség létszámkeretének növeléséről, szerdán pedig arról kezdtek tárgyalni, hogy az uniós lakhellyel nem rendelkező magyar állampolgárok is kaphassanak-e választójogot a jövő évi európai parlamenti választáson.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.
2025. Augusztus 25. 07:48, hétfő | Belföld
A hét elején melegedés kezdődik és visszatér a kánikula
A hét elején melegedés kezdődik és csütörtökre visszatér a kánikula: mindenhol 30 Celsius-fok felett alakulnak a csúcshőmérsékletek, csapadék nem várható.
2025. Augusztus 25. 07:47, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország határozottan visszautasítja az ukrán elnök fenyegetőzését
A magyar kormány határozottan visszautasítja Volodimir Zelenszkij ukrán elnök fenyegetőzését, és arra szólítja fel a szomszédos országot, hogy hagyjon fel hazánk energiabiztonságának kockáztatásával
2025. Augusztus 24. 10:02, vasárnap | Belföld
Ingyenes koncertsorozattal ünnepli a Hatoslottó megújulását a Szerencsejáték Zrt.
Több mint 80 állomásos ingyenes koncertsorozatot szervez országszerte a Szerencsejáték Zrt. 2025 szeptemberétől a Hatoslottó megújulásának apropóján - tájékoztatta a nemzeti lottótársaság pénteken az MTI-t.