Városlista
2025. augusztus 25, hétfő - Lajos

Hírek

2021. Május 23. 09:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mti/Fotó: katasztrófavédelem

Kiégett egy üzemcsarnok Kiskőrösön

Kiégett egy üzemcsarnok Kiskőrösön

Kigyulladt és teljes terjedelmében kiégett egy körülbelül kétezer négyzetméteres üzemcsarnok a Bács-Kiskun megyei Kiskőrösön vasárnapra virradó éjszaka, a tűz továbbterjedését csaknem ötven tűzoltó akadályozta meg

- közölte a katasztrófavédelem a honlapján.

Tájékoztatásuk szerint az Izsáki úton található csarnokot italpalackozásra és palackgyártásra használták. Beomlott az épület teteje, a lángok pedig átterjedtek a szomszédos csarnokokra is.

A helyszínre a kiskőrösi, a kiskunhalasi, a kalocsai, a solti, a kiskunmajsai és a kecskeméti hivatásos, valamint a helyi önkéntes tűzoltókat riasztották. Az egységek a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett, tizenhárom vízsugárral dolgoztak a lángok oltásán.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld

HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon

Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.

2025. Augusztus 25. 07:48, hétfő | Belföld

A hét elején melegedés kezdődik és visszatér a kánikula

A hét elején melegedés kezdődik és csütörtökre visszatér a kánikula: mindenhol 30 Celsius-fok felett alakulnak a csúcshőmérsékletek, csapadék nem várható.

2025. Augusztus 25. 07:47, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország határozottan visszautasítja az ukrán elnök fenyegetőzését

A magyar kormány határozottan visszautasítja Volodimir Zelenszkij ukrán elnök fenyegetőzését, és arra szólítja fel a szomszédos országot, hogy hagyjon fel hazánk energiabiztonságának kockáztatásával

2025. Augusztus 24. 10:02, vasárnap | Belföld

Ingyenes koncertsorozattal ünnepli a Hatoslottó megújulását a Szerencsejáték Zrt.

Több mint 80 állomásos ingyenes koncertsorozatot szervez országszerte a Szerencsejáték Zrt. 2025 szeptemberétől a Hatoslottó megújulásának apropóján - tájékoztatta a nemzeti lottótársaság pénteken az MTI-t.