Városlista
2025. július 10, csütörtök - Amália

Hírek

2018. Július 27. 07:21, péntek | Belföld
Forrás: mti

Kimenekítettek 127 embert füst miatt egy szállodából Székesfehérváron

Kimenekítettek 127 embert füst miatt egy szállodából Székesfehérváron

Füst miatt 127 embert kimenekítettek egy szállodából Székesfehérvárott - közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) péntek reggel.

A füst egy szálloda áramelosztó helyiségében keletkezett a Ligetsoron. A helyszínre a megyeszékhely hivatásos tűzoltóit riasztották, a szálloda személyzete már kiérkezésükre az utcára menekítette az épületben tartózkodó embereket.

A tűzoltók ezután megkezdték az épület átszellőztetését és átvizsgálását.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 10. 09:48, csütörtök | Belföld

OKF: folyamatos a viharkárok felszámolása

A szakemberek folyamatosan dolgoznak a viharkárok felszámolásán; csütörtök reggelig 10 897 káreseményről érkezett bejelentés az ország területéről

2025. Július 10. 07:25, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat

A Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat - mondta Orbán Viktor a Patrióta YouTube-csatornáján szerdán megjelent interjúban.

2025. Július 09. 20:37, szerda | Belföld

Nyitrai Zsolt és Kósa Ádám: a nyugdíjszerű ellátásban részesülők is megkapnák az élelmiszerutalványt

A nyugdíjas-élelmiszerutalványt nemcsak a nyugdíjasok, hanem a más, nyugdíjszerű ellátásban részesülők, így a fogyatékossággal élők is megkapnák

2025. Július 09. 12:18, szerda | Belföld

Hubai Imre: az éves öntözési igény többletvíz formájában be van tárazva a tájban

A Vizet a tájba program révén jelenleg 178 millió köbméter többletvíz áll rendelkezésre öntözésre, ami nagyjából megfelel Magyarország éves öntözési vízigényének