Városlista
2025. július 10, csütörtök - Amália

Hírek

2018. Január 18. 05:02, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Kislányt és nagymamáját gázolt halálra Tiszaújvárosban, három évet kapott

Kislányt és nagymamáját gázolt halálra Tiszaújvárosban, három évet kapott

Három év letöltendő fogházbüntetésre ítélte és négy évre eltiltotta a közúti járművezetéstől a Miskolci Törvényszék szerdán azt a lengyel kamionsofőrt,

aki járművével Tiszaújvárosban egy zebrán halálra gázolt egy kislányt és nagymamáját - tájékoztatta a másodfokú bíróság az MTI-t.

A közlemény szerint a bíróság helybenhagyta a Tiszaújvárosi Járásbíróság ítéletét, amely megállapította, hogy a vádlott 2015 szeptemberében a kamionnal egy tiszaújvárosi szervizút kereszteződésében jobbra kanyarodva nem adott elsőbbséget a kijelölt gyalogátkelőhelyen közlekedőknek.

A gyermek édesanyjának sikerült elkerülnie a balesetet, de a 17 hónapos kislányt és a babakocsit toló 52 éves nagymamát elgázolta a kamion. Mindketten a helyszínen meghaltak.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 10. 11:00, csütörtök | Belföld

Kékszalag – Elrajtolt a tókerülő verseny mezőnye Balatonfüredről

Elrajtolt az 57. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj mezőnye Balatonfüredről csütörtökön 9 órakor.

2025. Július 10. 09:48, csütörtök | Belföld

OKF: folyamatos a viharkárok felszámolása

A szakemberek folyamatosan dolgoznak a viharkárok felszámolásán; csütörtök reggelig 10 897 káreseményről érkezett bejelentés az ország területéről

2025. Július 10. 07:25, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat

A Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat - mondta Orbán Viktor a Patrióta YouTube-csatornáján szerdán megjelent interjúban.

2025. Július 09. 20:37, szerda | Belföld

Nyitrai Zsolt és Kósa Ádám: a nyugdíjszerű ellátásban részesülők is megkapnák az élelmiszerutalványt

A nyugdíjas-élelmiszerutalványt nemcsak a nyugdíjasok, hanem a más, nyugdíjszerű ellátásban részesülők, így a fogyatékossággal élők is megkapnák