Hírek
2011. Augusztus 27. 07:53, szombat |
Bulvár
Forrás: Story Online
Kótai Misit felvették az orvosira

Kótai Misivel madarat lehet fogatni. A kiváló boxoló nagy fába vágta a fejszéjét és sikerült neki megvalósítania, amiért egy évig keményen dolgozott: felvették az orvosi egyetemre.
A sportoló az RTL Klub Reggelijében elmondta, tavaly minden szabadidejében kémiát és biológiát tanult, ettől függetlenül nagyon meglepődött, amikor kiderült, sikerült bejutnia az orvosira. Misi egészen pontosan fogorvos lesz, ha elvégzi az egyetemet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 21. 07:59, hétfő | Bulvár
Lopott mentőautóval száguldozott egy ittas férfi Romániában, tüskés útakadállyal állították meg
Figyelmeztető lövésekkel és tüskés útakadállyal sikerült csak megállítaniuk a román rendőröknek egy lopott mentőautóval száguldozó ittas férfit az ország déli részén található Zimnicea város bejáratánál
2025. Július 16. 07:36, szerda | Bulvár
MOHU: 15 milliós napi rekord született a visszaváltásban
Elérte a 15 milliót az automatáknál visszaváltott műanyag palackok, fémdobozok és üvegek száma a pünkösdi hosszú hétvége utáni kedden, ez csaknem 30 százalékkal több, mint az eddigi rekord.
2025. Július 14. 07:53, hétfő | Bulvár
Az Adriai-tenger egyik legrégebbi hajóroncsát fedezték fel Horvátországban
Vis szigetén, Komiza partjainál, 30-50 méteres mélységben fedezték fel az Adriai-tenger egyik legrégebbi hajóroncsát, egy görög kereskedelmi hajót a Kr. e. IV. századból - írta a Jutarnji List című napilap vasárnap.
2025. Július 13. 08:56, vasárnap | Bulvár
Magyarokat mentett meg egy görög sárkányszörfös - Videó
Apa és lánya sodródtak el, teljesen kimerültek, de végül megmenekültek.