Városlista
2025. július 9, szerda - Lukrécia

Hírek

2021. Március 10. 16:08, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Letartóztatták az élettársa megölésével gyanúsított tiszavárkonyi nőt

Letartóztatták az élettársa megölésével gyanúsított tiszavárkonyi nőt

Letartóztatta az élettársa megölésével gyanúsított tiszavárkonyi nőt a Szolnoki Járásbíróság, a döntés végleges - tájékoztatta a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Főügyészség kedden az MTI-t.

Az eddigi adatok szerint a 43 éves nő és élettársa március 6-án este erősen ittasan tértek haza otthonukba. Hamarosan összevesztek, majd a nő felkapott egy tizennyolc centiméter hosszú pengéjű konyhakést és többször megszúrta párját. Az egyik szúrás a férfi mellkasába, egy másik a hasába hatolt, de több szúrás érte a karját és a hátát is - közölte a főügyészség.

A nő magára hagyta az eszméletlen sértettet, átszaladt a közelben lakó édesanyjához, aki értesítette a mentőket. A férfi azonban a helyszínen belehalt sérüléseibe.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 08. 16:39, kedd | Belföld

NGM: júniusban ismét többlettel zárt a költségvetés, a kormány változatlanul elkötelezett a költségvetési stabilitás megőrzése é

Magyarország pénzügyei rendezettek, a szigorú költségvetési fegyelem fenntartása változatlanul a kormány kiemelt prioritása

2025. Július 08. 12:44, kedd | Belföld

E.ON: több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás

Több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás a hétfő délutáni vihar után az E.ON Hungária Csoport működési területén – közölte a cég kedden az MTI-vel.

2025. Július 08. 10:39, kedd | Belföld

Vihar - OKF: csaknem háromezer viharkárt számoltak fel a katasztrófavédelem tűzoltóegységei

A kedd hajnali órákig 2932 viharkárt számoltak fel a katasztrófavédelem tűzoltóegységei, valamint az önkormányzati és az önkéntes tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.

2025. Július 07. 16:00, hétfő | Belföld

NAV: július 5-től változik néhány adószabály

Július 5-től változik az alkalmazottjukat be nem jelentők és a hiánypótlási felhívást semmibe vevő cégekre vonatkozó néhány adószabály - tudatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szombaton az MTI-vel.