Városlista
2025. július 10, csütörtök - Amália

Hírek

2018. Március 04. 09:37, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Míg a kaput nyitotta, ellopták a kocsiját

Míg a kaput nyitotta, ellopták a kocsiját

Az elkövető a sértett figyelmetlenségét kihasználva lopta el a kocsit a fővárosban a minap.

A 39 éves budapesti K. László március 2-án 19 óra 40 perc körül Budapest XII. kerületében, a Bürök utcában arra lett figyelmes, hogy egy férfi éppen a kapuját akarja kinyitni, és az autóját járó motorral a kapu előtt hagyta.

K. László ezt kihasználta, és elhajtott a kocsival. A sértettnek a lopást nem sikerült megakadályozni, ezért hívta a rendőrséget. A környéken lévő járőrök azonnal keresni kezdték az ellopott autót. A keresés ideje alatt újabb bejelentés érkezett, miszerint a XII. kerületi Határőr úton egy férfi rendszámot próbál lefeszíteni egy autóról. A helyszínre érkező járőrök a kapott címen felismerték a húsz perccel korábban ellopott autót, és K. Lászlót igazoltatni akarták. A férfi ezt látva megpróbált elmenekülni, de a járőrök a helyszíntől nem messze elfogták, majd előállították a XII. kerületi Rendőrkapitányságra.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság XII. kerületi rendőrkapitányságának nyomozói K. Lászlót lopás bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vétele mellett előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 10. 11:00, csütörtök | Belföld

Kékszalag – Elrajtolt a tókerülő verseny mezőnye Balatonfüredről

Elrajtolt az 57. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj mezőnye Balatonfüredről csütörtökön 9 órakor.

2025. Július 10. 09:48, csütörtök | Belföld

OKF: folyamatos a viharkárok felszámolása

A szakemberek folyamatosan dolgoznak a viharkárok felszámolásán; csütörtök reggelig 10 897 káreseményről érkezett bejelentés az ország területéről

2025. Július 10. 07:25, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat

A Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat - mondta Orbán Viktor a Patrióta YouTube-csatornáján szerdán megjelent interjúban.

2025. Július 09. 20:37, szerda | Belföld

Nyitrai Zsolt és Kósa Ádám: a nyugdíjszerű ellátásban részesülők is megkapnák az élelmiszerutalványt

A nyugdíjas-élelmiszerutalványt nemcsak a nyugdíjasok, hanem a más, nyugdíjszerű ellátásban részesülők, így a fogyatékossággal élők is megkapnák