Városlista
2025. július 10, csütörtök - Amália

Hírek

2017. December 09. 18:39, szombat | Belföld
Forrás: mti

Mindenki Karácsonya - 300 gyermeket lát vendégül a Gyermekmentő Szolgálat

Mindenki Karácsonya - 300 gyermeket lát vendégül a Gyermekmentő Szolgálat

Háromszáz hátrányos helyzetű, rossz anyagi körülmények között élő gyermeket lát vendégül a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) a Mindenki Karácsonya elnevezésű rendezvényen hétfőn Budapesten.

Az NGYSZ és támogatói az eseményre hátrányos helyzetű, sérült, valamint családsegítő szolgálatok által kiválasztott budapesti és Pest megyei gyerekeket hívtak meg, akiket karácsonyi programmal, musical-előadással, rövid koncertekkel, arcfestéssel és ajándékokkal várnak a WestEnd City Center Cinema Cityben - közölte az NGYSZ az MTI-vel.

A Budapesti Operettszínház művészei közül idén Kékkovács Mara és Bálint Ádám, valamint Caramel és Radics Gigi lép színpadra, majd Fáth Péter NGYSZ-titkár, Szalay-Bobrovniczky Alexandra főpolgármester-helyettes, Szabó Dóra, az OTP Bank PR senior szakértője, Mészáros Beatrix, a METRO Kereskedelmi Kft Brandig osztályvezetője és László Kata, a WestEnd City Center marketing igazgatója ajándékozza meg a gyerekeket.

Az NGYSZ immár huszonhatodik éve rendezi meg a Fővárosi Önkormányzattal közös karácsonyi programját.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 10. 11:00, csütörtök | Belföld

Kékszalag – Elrajtolt a tókerülő verseny mezőnye Balatonfüredről

Elrajtolt az 57. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj mezőnye Balatonfüredről csütörtökön 9 órakor.

2025. Július 10. 09:48, csütörtök | Belföld

OKF: folyamatos a viharkárok felszámolása

A szakemberek folyamatosan dolgoznak a viharkárok felszámolásán; csütörtök reggelig 10 897 káreseményről érkezett bejelentés az ország területéről

2025. Július 10. 07:25, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat

A Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat - mondta Orbán Viktor a Patrióta YouTube-csatornáján szerdán megjelent interjúban.

2025. Július 09. 20:37, szerda | Belföld

Nyitrai Zsolt és Kósa Ádám: a nyugdíjszerű ellátásban részesülők is megkapnák az élelmiszerutalványt

A nyugdíjas-élelmiszerutalványt nemcsak a nyugdíjasok, hanem a más, nyugdíjszerű ellátásban részesülők, így a fogyatékossággal élők is megkapnák