Hírek
2016. Május 20. 08:31, péntek |
Helyi
Forrás: teol.hu, fotó: termalfurdo.hu
Néhány hét múlva már több strand közül választhatunk
A bonyhádi strand várhatóan június elején nyitja meg kapuit a fürdőzők előtt.
A megye szabadtéri strandjai közül a szekszárdi már a pünkösdi hétvégén várta a fürdőzőket. Az időjárás még nem kedvezett a strandolásnak, így inkább csak az uszodai és a szauna szolgáltatásokat vették igénybe a látogatók. Csillag Balázs, az üzemeltető Szekszárdi Sportközpont Nonprofit kft. ügyvezetője elmondta, tavaly májusban a jobb időnek köszönhetően sok vendéget fogadtak, viszont júniusban lett kevésbé kedvező az időjárás. Idén remélik, ha az első napok nem is kedveznek a fürdőzőknek, hamarosan jobbra fordul az idő és nem csak a szaunákat, illetve az uszodákat látogathatják majd a vendégek, valamint megjelennek majd a családok is medencék partján. Mint arról nemrég beszámoltunk, számos fejlesztéssel, többek között napvitorlákkal, ingyenes wifi eléréssel készültek az idei szezonra, de programokban sem lesz hiány.
A bonyhádi strand várhatóan június elején nyitja meg kapuit a fürdőzők előtt. Addig is elkészülnek az új árnyékolók, amelyek a perzselő nap sugaraitól lesznek hivatottak megóvni a vízben hűsölőket. Mint azt Bölcsföldi Zoltán, a fürdő vezetője elmondta, a korábbi népszerű programokat fenntartják, így többek között reggelente továbbra is lesz lehetőség az úszásra, az éjszakai fürdőzésre és az áraik is kedvezőek maradnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 02. 14:00, hétfő | Belföld
MTÜ-elnök: tavaly történelmet írt a magyar turizmus
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.
