Hírek
2011. Augusztus 05. 14:13, péntek |
Külföld
Forrás: OrientPress
Obama hamburgerrel ünnepelt

Hamburgerezni vitte közvetlen munkatársait Barack Obama 50. születésnapján. Az amerikai elnök a jövő évi kampány nyitányának szánja a születésnapi rendezvényeit.
Chicagóban abba a stadionba hívta meg híveit különböző koncertekre, ahol három éve az elnökválasztási kampányt zárta. Támogatóit arra kérte, hogy adakozzanak a demokrata kampányra. Az Egyesült Államokban ugyanis az elnökválasztási kampányt hivatalosan magánszemélyek felajánlásából kell finanszírozni. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 24. 07:30, szombat | Külföld
Lavrov: irreális, hogy a Vatikánban legyen az orosz-ukrán tárgyalások következő fordulója
Lesz következő fordulója Oroszország és Ukrajna tárgyalásainak, de irreális, hogy ezt a Vatikánban tartsák meg, a találkozó idejéről és helyszínéről még nem döntöttek
2025. Május 23. 07:33, péntek | Külföld
Az amerikai kormányzat megvonja a Harvard Egyetem jogát a külföldi diákok fogadására
Az amerikai kormányzat megvonja a Harvard Egyetem jogát a külföldi diákok fogadására részben \"terroristapártoló\" tevékenység miatt - közölte a belbiztonsági minisztérium csütörtökön.
2025. Május 23. 07:27, péntek | Külföld
Fehér Ház: a törvény teljes erejével lépnek fel a washingtoni zsidó múzeumnál történt gyilkosság elkövetőjével szemben
A törvény teljes erejével lép fel az amerikai igazságszolgáltatás a washingtoni izraeli nagykövetségi két alkalmazottja elleni gyilkosság elkövetőjével szemben
2025. Május 21. 07:28, szerda | Külföld
Giorgia Meloni XIV. Leó pápával egyeztetett, hogy a Szentszék legyen az orosz-ukrán béketárgyalások helyszíne
Giorgia Meloni olasz miniszterelnök telefonon egyeztetett XIV. Leó pápával, aki megerősítette, hogy a Vatikán készen áll fogadni az ukrajnai háborúban szembenálló felek közötti tárgyalásokat