Hírek
2023. Január 05. 10:04, csütörtök |
Belföld
Forrás: MKIF
Tejköd a magyar autópályán - Perceken belül két baleset is történt ugyanott

Egy kamion figyelmetlenül próbált meg megelőzni egy másik teherautót december 16-án, az M7-en Balatonszárszó mellett.
A fehér furgon a kamion holtterében haladt, összeértek a belső sávban.
- Az ütközés után a két jármű félreállt.
-Mindketten bekapcsolták a vészvillogót.
Alig telt el néhány perc, amikor újabb baleset történt. Több érkező autó is fékezni kezdett.
Az utolsó valószínűleg túl nagy sebességgel jött, nem későn vette észre a balesetet, félre rántotta a kormányt. Előbb az első balesetben sérült furgonnak ment neki, majd egy szabályosan, a külső sávban haladó autónak.
Mindig az út és látási viszonyoknak megfelelőlen válasszuk meg a sebességet, tartsuk be a követési távolságot - hívja fel a figyelmet a videót közösségi oldalán közlő MKIF Zrt.
Az autópályán minden csak másodpercekbe telik - teszi hozzá az autópályafenntartó.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 24. 07:33, szombat | Belföld
HM: látványos bemutatók és szórakoztató programok lesznek a Városligetben a hétvégén
Különleges programokkal várják most hétvégén a Városligetben mindazokat, akik testközelből szeretnének megismerkedni a honvédelemmel; a honvédelem napja és a gyermeknap programjai minden korosztály számára felejthetetlen élményt ígérn
2025. Május 24. 07:30, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: az idei év végére elkészül a Budapest-Belgrád vasútvonal modernizálása
Az idei év végére elkészül a Budapestet Belgráddal összekötő vasútvonal modernizálása, a két ország fővárosa így gyakorlatilag karnyújtásra kerül egymástól
2025. Május 23. 07:31, péntek | Belföld
NGM: a kormány elkötelezett a gazdaság fejlődésének biztosítása és a gyorsforgalmi úthálózat fejlesztése mellett
Magyarország történetének legjelentősebb autópálya-fejlesztése indul el 2025. szeptember 1-jén, amelynek keretében teljeskörűen megújul az M1-es autópálya.
2025. Május 23. 07:28, péntek | Belföld
Varga Mihály: a fenntartható gazdasági növekedéshez stabil pénzügyi rendszer kell
A magyar gazdaság évtizedes teljesítményében a német cégeknek is kiemelt szerepe van, ezért kulcsfontosságú, hogy a vámháború okozta változékony piaci helyzetben a német gazdaság ismét erőre kapjon