Hírek
2020. Június 25. 05:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Testvérét is megölte - Őrizetbe vették a süttői kettős gyilkosság gyanúsítottját

Őrizetbe vettek egy férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy május 16-án Süttőn két embert megölt, majd felgyújtotta a házukat - közölte honlapján szerdán a rendőrség.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a tűzben a gyanúsított is megsérült, állapota miatt csak június 23-án tudták kihallgatni.
A lángokban álló családi házban egy 30 éves nő és egy 41 éves férfi vesztette életét, az orvos szakértő vizsgálata szerint halálukat idegenkezűség okozta.
A nyomozók megállapították, hogy a bűncselekményt az egyik áldozat, a 30 éves nő testvére követte el. A férfi ellen több emberen elkövetett emberölés megalapozott gyanúja miatt indult eljárás, kihallgatását követően őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld
Magyar módszerrel a kiégés ellen
Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!
2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld
Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok
ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.
2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld
Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés
Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.
2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal
A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre