Hírek
2016. Július 28. 08:30, csütörtök |
Helyi
Forrás: poilce.hu, fotó: kaposvarmost.hu
Vízátfolyások Bonyhád térségében

Veszélyes közlekedni a 6535-ös, a 6537-es és a 6538-as úton is, a rendőrség arra kéri a közlekedőket, hogy amennyiben tehetik, kerüljék ki az említett útszakaszokat Bonyhád illetve Zomba irányába.
A nagy mennyiségű csapadék miatt kialakult vízátfolyások okán több Tolna megyei útszakaszon is vízátfolyások alakultak ki - tájékoztatott a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság.
Nem, vagy csak nagyon lassan lehet haladni a 6537-es számú úton Závod és Tevel között, továbbá a 6538-as számú úton Aparhant és Mucsfa között, valamint a 6535-ös számú úton Závod és Kisdorog között.
A rendőrség arra kéri a közlekedőket, hogy amennyiben tehetik, kerüljék ki az említett útszakaszokat Bonyhád illetve Zomba irányába!
(Képünk illusztráció!)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 10. 14:00, csütörtök | Külföld
A British Museumba, a bayeux-i kárpit jövőbeni ideiglenes kiállítási helyére látogatott a brit kormányfő és a francia elnök
A British Museumba, a bayeux-i kárpit jövőbeni ideiglenes kiállítási helyére látogatott szerdán Keir Starmer brit kormányfő és Emmanuel Macron francia elnök.
2025. Július 10. 11:00, csütörtök | Belföld
Kékszalag – Elrajtolt a tókerülő verseny mezőnye Balatonfüredről
Elrajtolt az 57. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj mezőnye Balatonfüredről csütörtökön 9 órakor.
2025. Július 10. 09:48, csütörtök | Belföld
OKF: folyamatos a viharkárok felszámolása
A szakemberek folyamatosan dolgoznak a viharkárok felszámolásán; csütörtök reggelig 10 897 káreseményről érkezett bejelentés az ország területéről
2025. Július 10. 07:25, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat
A Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat - mondta Orbán Viktor a Patrióta YouTube-csatornáján szerdán megjelent interjúban.